PAMP Fortuna 1g - Sztabka Złota

86150001

PAMP Fortuna 1g- Złota sztabka

Waga: 1 g

Kruszec: Au 999.9/1000

379,88 zł
VAT 0% złoto
Cena zakupu: 298,40 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń
W magazynie

Kraj pochodzenia: Szwajcaria

Waga: 1 gram

Kruszec: Au 999.9/1000

Rafineria: PAMP (Produits Artistiques Metaux Precieux)

Sztabka pakowana jest w blistr o wielkości karty kredytowej, w zamkniętych przezroczystych, odpornych na uderzenia opakowaniach ochronnych. Przednia część opakowania jest koloru niebieskiego, podczas gdy tył opakowania jest biały. W Master Box znajduje się 25 blistrów, są dostępne w oryginalnych fabrycznych pudełkach z twardego tworzywa sztucznego. 

Indywidualny numer seryjny sztabki, odpowiednia gramatura, próba złota i sygnatura rzeczoznawcy, które znajdują się na rewersie sztabki złota są też wydrukowane z tyłu opakowania. Wobec tego opakowanie służy również jako certyfikat autentyczności.

Sztabki posiadają akredytację uznawanego na całym świecie London Bullion Market Association (LBMA) i są akceptowane we wszystkich krajach i na rynkach międzynarodowych. Sztabki złota firmy PAMP należą do towarów poszukiwanych przez klientów i cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów ze względu na swoją atrakcyjną cenę. Sztabki marki PAMP Fortuna są jednymi z najbardziej poszukiwanych.

PAMP powstał w Szwajcarii w 1977 roku i od tego czasu stał się najbardziej znaczącym producentem sztabek inwestycyjnych o wadze od 1 do 100 gramów. Siedziba PAMP znajdują się w szwajcarskiej miejscowości Castel San Pietro. PAMP był pierwszym producentem, który zaczął ozdabiać rewers swoich złotych sztabek różnymi motywami estetycznymi. Jeden z nich, motyw rzymskiej bogini bogactwa Pani Fortuny, stał się światowym przebojem i do dziś jest znakiem rozpoznawczym doskonałości wyrobów PAMP. Sztabki PAMP posiadają akredytację London Bullion Market Association (LBMA) – stowarzyszenia wyznaczającego i nadzorującego przestrzegania wymogów jakościowych i bezpieczeństwa wyrobów menniczych oraz Szwajcarskiego Banku Centralnego, co gwarantuje dużą płynność sztabek.

Awers

Awers sztabki złota o masie 1 grama przedstawia piękny motyw rzymskiej bogini Fortuny. Powierzchnia wokół motywu ma lustrzane wykończenie.

Rewewrs

Na sztabce złota znajduje się oficjalny stempel PAMP i tekst “SUISSE”. W środkowej części sztabki znajdują się napisy “1 g” oznaczający wagę, “FINE GOLD” oraz “999.9” , oznaczający czystość złota 99,99% czyli 24 karaty. Na dole sztabki znajduje się jej indywidualny numer seryjny oraz stempel rzeczoznawcy, który gwarantuje czystość złota w sztabce.

86150001

Zobacz także

Spot price 17.07.2024 23:27:04: Gold 2247,73 EUR/Oz; Silver 27,72 EUR/Oz; PLN/EUR 4,29